Červen 2010

Kaleido Star - Kapitola II.

19. června 2010 v 17:40 | Svip |  Kaleido Star
Nakonec mi úprava chyb a škola daly zabrat, ale přidávám sem po více než půl roce další kapitolu :D:D:D snad se bude líbit, ale pochybuju o tom :)
--------------------------------------------------------------------------------

                                               Kapitola 2.
         "Ne!" Sora se prudce zvedla. Přerývaně oddychovala. "Leon…to ne! To nesmí být pravda." Zvedla se. Nohou jí však projela taková bolest, že se musela znovu posadit. Složila hlavu do dlaní a protřela si oči. S vypětím všech sil znovu vstala a vydala se do koupelny. Pohlédla na sebe do zrcadla a povzdychla si. "Musím za ním jít! Musím se přesvědčit, že mu nic není!" vyhrkla naléhavě a zlehka se prsty dotkla kachliček. Pohánělo ji něco, co sama neuměla pojmenovat. Bylo to však natolik impulsivní, že jí to pomohlo překonat i bolest, jež nebyla zrovna nejmenší.
Vrátila se do pokoje, kde se oblékla. Ještě se obula a vyrazila na autobus. K jejímu překvapení nebyla po sněhu ani památka. Byla za to vděčná, poněvadž se jí šlo dobře. Dokonce i autobus jí jel hned. Nastoupila, zhroutila se na sedačku a oddychla si. Teď už jen nesměla přejet správnou stanici.